17 Eylül 2019 Salı
17.09.2019 tarihli ürün fiyatları

16.09.2019 St1 Mahlıç (Tacir Satış)

8,30  ()

8,30  ()

16.09.2019 Sıra Mısır (Tacir Satış)

1,22  ()

1,16  ()

16.09.2019 Naturel Ham Zeytinyağı (Tacir Satış)

19,50  ()

12,00  ()

16.09.2019 Kuru İncir (Tacir Satış)

25,50  ()

10,00  ()

16.09.2019 Siyah Salamura Zeytin (Tacir Satış)

15,10  ()

5,50  ()

Haber Detayları
05.09.19 Aydınlı pamukçuların gözü kulağı Ankara’da
05.09.19 Aydınlı pamukçuların gözü kulağı Ankara’da

 4 Eylül’de pamuktaki bazı sorunlara dönük çözüm geliştirilmesi amacıyla Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı’nda yapılan toplantıya Aydın’dan, Aydın Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu ve Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri ile Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur katıldı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla yapılacağı duyurulan toplantıya, Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ile bazı bürokratların katılması, toplantıya katılan bazı üretici temsilcilerini hayal kırıklığına uğratırken, 10 gün içinde taleplere dönük geri dönüş sağlanacak olması, pamuk hasadına sayılı günler kala üreticilerin beklentilerini de artırdı. 

“SIKINTILARIMIZI SÖZLÜ OLARAK DA İLETTİK” 

Aydın’dan Tariş Pamuk Birliği Başkanı Faruk Yaman ile Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ertürk, Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Bertan Balçık’ın yanı sıra, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Antalya, Adana, Mersin, İzmir ve Manisa’dan da birlik, borsa ve ziraat odası başkanlarının katıldığı toplantıda, pamuktaki türlü sorunlar masaya yatırılarak talepler sıralandı.  Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aydın Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu ve Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç başkanlığında gerçekleşen toplantıda, üreticilerin sorunlarını bakanlık yetkililerine aktardıklarını söyledi. “Toplantıya Bakan Bekir Pakdemirli’nin katılmamasından ziyade bizim taleplerimizin yerine getirilmesi önemlidir” diyen Kendirlioğlu, “Yoksa bakan katılmış talep yerine gelmedikten sonra bir önemi yok. Önemli olan bizim burada taleplerimizin ve haklarımızın kaile alınmasıdır. Çünkü pamukta sıkıntı çok büyük bir durumdadır. Ben bunu aylardır söylüyorum. Bu sıkıntılarımızı özellikle hem dosya halinde hem de sözlü olarak belirtik. Bu konuda İzmir, Denizli, Manisa, Antalya, Adana, Diyarbakır, Urfa gibi pamuk üretilen illerimizdeki Ziraat Odası Başkanlarının sorunları hepimizin sorunları aşağı yukarı aynıydı” dedi. 

“MALİYETLER ACİLEN DÜŞÜRÜLMELİDİR”

Pamuk üreticileri olarak en büyük sorunun maliyet olduğunu vurgulayan Kendirlioğlu, “Maliyetimizin diğer ülkelerdeki çiftçilere göre çok daha yüksek seviyelerde seyretmesidir. Bunların başında akaryakıt, gübre, zirai ilaç ve tohum geliyor. Bizim diğer ülkelerdeki çiftçilerle rekabet edebilmemiz adına daha makul seviyelere çekilmesi gerekiyor. Bunu da söyledik. Bunun da çözümü desteklemelerden geçiyor. Geçtiğimiz yıllarda Binali Yıldırım’ın başbakanlığı döneminde, çiftçimize akaryakıtın yarısı bizden diye bir kampanya başlatılmıştı. Pamuk çiftçisinin yaktığı akaryakıtın maliyeti için bu güzel bir durumdu fakat daha sonra akaryakıtta yaşan yükselişle beraber bırakın yarı yarı yarıyayı, destek yüzde 15’lere 20’lere düştü. Bu fiyatların günümüze göre revize edilmesi ve primin de 1 lira 25 kuruş verilmesi gerektiğini söyledik. Bu primin de bir an önce açıklanması gerekiyor. Biz toplantıda aynı zamanda primin en geç nisan ayı içerisinde yani pamuk çiftçisinin tarlaya indiklerinde hesaplarına geçmesi gerektiğini de belirttik” dedi.

“10 GÜN İÇİNDE DÖNÜŞ BEKLİYORUZ”

Toplantıda, çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri’nde kullandığı kredilerdeki faiz oranlarının yüksek olduğunu da gündeme getirdiklerini söyleyen Kendirlioğlu, “Bu yüksek faizle çiftçilerimizin maliyetinin daha da arttığını belirtik. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan çiftçi borçlarının en erken 2-3 yıla ertelenmesini talep ettik. Bu sıkıntılar bu yıl içerisinde giderilmezse hasada az bir süre kaldı önümüzdeki yıllarda pamuk ekimi en az yüzde 50 düşer. Daha sonraki yıllarda da pamuk ekimi azalarak sona erer. Bunun tekstil dahil daha bir çok sektöre etkisi olur. Biz üretmezsek tekstilde de olmaz, konfeksiyonda da olmaz. Önce üretmemiz gerekiyor. Biz üretmezsek olmaz. Yunanistan’da, ABD’de ne yapılıyorsa bizde buradaki çiftçilerle rekabet edebilmek adına onlar gibi desteklenmek istiyoruz. Çünkü biz onlardan daha fazla çalışıyoruz. Çok daha fazla ve daha kaliteli üretiyoruz. Bizim üretmekle, çalışmakla hiçbir sıkıntımız yok. 10 gün içerisinde dönüş yapmalarını umut ediyoruz. Bizde şu anda büyük bir karamsarlık var. Bu karamsarlığın bir nebze de olsun bakanlığın açıklamalarıyla giderilmesini umut ediyoruz” diye konuştu. 


“1 LİRA 40 KURUŞ PRİM TALEBİNDE BULUNDUK” 

Toplantıda Çin ile ABD arasındaki Ticaret savaşlarından dolayı Dünya’daki pamuk fiyatları yüzde 30 geriye gelmesiyle ilgili sıkıntıların konuşulduğunu belirten Çondur, “Türkiye’deki fiyatlar da buna uygun olarak yüzde 30 geriledi. Pamuk ekim dönemi doların da yüksek olduğu döneme denk geldiği için girdi maliyetleri de en yüksek fiyatları buldu. Pamuk fiyatlarının düşmesi nedeniyle üreticide bir tedirginlik var. Geçtiğimiz hafta Şanlıurfa’daki üreticiler de ayaklanmış. Bakanlık bize sorunlarımızı ve taleplerimizi sordu. Biz de yurtdışından kaynaklı sorunlar nedeniyle üreticilerimizin desteklenmesi gerektiğini söyledik. 2019 yılı pamuk primi desteklemelerinin 1 lira 40 kuruş olmasını talep ettik. Bu primin aynı zamanda üreticinin pamuk ekim dönemine denk gelecek şekilde, Mart sonu ya da Nisan ayında ödenmesi yönünde talebimiz oldu” dedi.

“DESTEKLEME ŞART”

2020 priminin de tescil edilip belirlenerek üreticiye deklare edilmesi gerektiğini belirten Çondur,”3 yıl üst üste pamuk ekildiği zaman araya yem bitkisi ekmezseniz devlet prim vermeyecekti. Bu münavebenin de askıya alınmasını istedik. Aydın’daki ovaların hepsi buğday ekimine müsait değil. Bu 2 yıl daha ertelenecek. Lisanslı depoculuktan çırçır fabrikalarının yararlanması için gerekli teşviklerin verilmesini de istedik. Güncel sorun pamuk fiyatlarının yüzde 30 düşmesidir. 1. Lira 40 kuruş prim verilirse üretici belki bu yıl kayıpsız geçirir. Pamuk, Türkiye ekonomisine tekstil sanayisi eliyle 30 milyar dolarlık girdi sağlıyor. Üreticinin pamuk üretimine devam etmesi için destekleme şart” diye konuştu. 

“PAKDEMİRLİ’NİN KATILMAMASINA ÜZÜLDÜK” 

Taleplerimizi anlattık. Pamuk fiyatının düşüklüğü, 1 lira 25 kuruş prim talebimizle birlikte müdahale alımı gündeme getirdik. Hükümetten üreticilerimizi çözüm bekliyor. Borsa, oda ve birlik başkanları da toplantıdaydı. Sorunlarımız hep aynı. Münavebenin 2 yıl daha uzatılmasıyla ilgili sözü aldık diyebilirim. Dışarıdan gelen pamuğa yüzde 6 kota konulmasını da istedik. Yine iplikçilerin yüzde 25 oranında yerli pamuk kullanma mecburiyeti getirilmesini istedik. Pamuk fiyatları düşük. Bu fiyattan satılırsa, üreticiler pamuk üretiminde kaçacak. Biz toplantıya Bakan Pakdemirli’nin katılmaması nedeniyle üzüldük. Katılımcı oda ve borsa başkanlarımız da bu durum moral bozukluğuna da neden oldu ama Bakan Yardımcımız bize duyarlı davrandı. Genel müdürler de sorunlarımızla ilgilendi fakat biz Bakan Pakdemirli ile görüşseydik daha mutlu olacaktık. Bize 10 gün içinde taleplerimizle ilgili neler yapılabileceğiyle ilgili dönüş yapılacak” dedi. MURAT TAN - HEDEF 

Haber resimleri

Diğer Haber başlıkları
  16.09.2019 ATB’den Zeytinyağı Operatörlük Eğitimi   13.09.2019 Elde kalan kuru incir için TMO’nun alım yapması bekleniyor   Aydın ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlu Olsun.   06.09.19 PAMUK ÜRETİMİMİZİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ İÇİN ÖNLEMLERİN ALINMASI SEKTÖR ADINA TALEBİMİZDİR   05.09.19 Aydınlı pamukçuların gözü kulağı Ankara’da   04.09.19 ATB BAŞKANI ÇONDUR İNCİRE DESTEK İSTEDİ   30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN   İNCİR ÜRETİCİLERİNİ SEVİNDİREN AÇIKLAMA   08.08.2019 EGE’DEKİ DÖRT BORSA’DAN STRATEJİK ÜRÜNÜMÜZ PAMUK HAKKINDA ORTAK AÇIKLAMA   07.08.2019 İncirin geleceği ve sorunları masaya yatırıldı   09.08.2019 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi Borsa Personeli ile bayramlaştı   07.08.2019 AYDIN TİCARET BORSASI 2019/2020 SEZONUN İLK KURU İNCİRİNİ ALDI   25.07.2019 ATB “AYDIN ZEYTİNYAĞI” RİZE’DE TANITACAK   AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI   15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü   Demokrasimize, Vatanımıza Sahip Çıkan Şehitlerimizi Rahmetle, Gazilerimizi Minnetle Anıyoruz Aydın Ticaret Borsası   02.07.2019 Amatör Denizcilik Belgesi ve Kısa Mesafede Telsiz Belgesi eğitim ve sınavları   02.07.2019 AYDIN ZEYTİNYAĞI TADIM VE TANITIM FAALİYETİ “KAHRAMANMARAŞ PİAZZA AVM’DE” GERÇEKLEŞTİ   27.06.2019 AYDIN TİCARET BORSASI “AYDIN ZEYTİNYAĞINI” KAHRAMANMARAŞ’TA TANITACAK   25.06.2019 AYDIN TİCARET BORSASI TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI A.Ş (TÜRİB) ACENTESİ OLDU   25.06.2019 AİDAT HATIRLATMA DUYURUSU   Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun   Kadir Gecemiz Mübarek Olsun   30.05.2019 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN KOSGEB MÜDÜRÜ DÜLGER’E ZİYARET   19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN   14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN   Tüm Annelerimizin "Anneler Günü" Kutlu Olsun   07.05.2019 ATB ÜYELERİNE “İŞ HAYATINDA İLETİŞİM VE ZOR İNSANLARLA BAŞA ÇIKMA” EĞİTİMİ   AYDIN TİCARET BORSASI VE AYDIN TİCARET ODASI TOBB 75. GENEL KURUL ÖNCESİ AYDIN KESTANESİ VE AYDIN İNCİRİNİ TANITTI AYDIN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FEVZİ ÇONDUR’A PLAKET   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun   BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN   18.04.19 AYDIN TİCARET BORSASI TADIM PANELİNDEN GELECEĞİN ŞEFLERİNE TADIM EĞİTİMİ   09.04.19 AYDIN TİCARET BORSASINDA 2019 YILI HAYVANCILIK SEKTÖR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ   04.04.2019 İNCİRİN TÜM SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ   25.03.2019 AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNE IPARD PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI   20.03.19 “Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparak, kazanan siz olun”   18 Mart...   14.03.2019 "İstihdam Seferberliği 2019"   11.03.19 AYDIN TİCARET BORSASI OLIVTECH FUARINDA YERİNİ ALDI   11.03.19 AYDIN TİCARET BORSASINDA HUBUBAT SEKTÖR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ   08.03.19Borsa Personelinin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladılar.   08.03.19 DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN   07.03.2019 AYDIN VERGİ DAİRESİNDEN AYDIN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET   07.03.19 REGAİB KANDİLİMİZ KUTLU OLSUN   06.03.2019 İstihdam Seferberliği   06.03.2019 AYDIN KADIN GİRİŞİMCİLER BAŞKANINI SEÇTİ   01.03.2019 AYDIN KUSİ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞININ SORUNLARINI ELE ALDI   23.02.19 İş dünyasına istihdam teşviklerinden yararlanma çağrısı   26.02.19 AYDIN GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ   26.02.19 ADANA’DA “AYDIN ZEYTİNYAĞINA” YOĞUN İLGİ   20.02.2019 AYDIN-ÖDEMİŞ VE ALAŞEHİR TİCARET BORSALARI KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI   20.02.19 AYDIN TİCARET BORSASI “AYDIN ZEYTİNYAĞINI” ADANA’DA TANITACAK   07.02.19 AYDIN SGK VE İŞ-KUR’DAN AYDIN TİCARET BORSASINA ZİYARET   29.01.19 Fuarımızı 80 Milyon TL Sıcak Satışla Bitirdik   24.01.19 7. ULUSLARARASI AYDIN GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARINI ZİYARET ETTİLER   24.01.19 Aydın Tarım Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı   23.01.19 AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNİN BİR SORUNUNU DAHA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU   23.01.19 Aydın’ın Sorunları Cumhurbaşkanı’na iletildi.   22.01.2019 AYDIN 7. ULUSLARARASI GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 24 OCAK’TA AÇILIYOR   21.01.19 BAKAN PAKDEMİRLİ’YE AYDIN İNCİRİ TAKDİM EDEREK, İNCİRE DESTEK İSTEDİ   17.01.19 AYDIN TİCARET BORSASI” IPARD PROJE HAZIRLAMA İŞBİRLİĞİ VE EĞİTİM PROTOKOLܔ İMZA TÖRENİNE KATILDI   10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLAR,SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARILAR DİLERİZ   SAĞLIK, HUZUR, BEREKET VE MUTLULUK TEMENNİLERİMİZLE. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.   28.12.18 AYDIN KESTANESİ’NİN DENETİMİ YAPILDI   27.12.18 AYDIN 7. TARIM FUARINA GERİ SAYIM BAŞLADI   30.11.2018 Aydın’da kadın kooperatifçiliği konuşuldu   30.11.2018 Aydın’da ‘El Ele Elden Ele’ çarşısı açıldı   04.12.18 AYDIN TİCARET BORSASINDA HAYVANCILIK SEKTÖR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ   28.11.2018 EL ELE ELDEN ELE ÇARŞISI AÇILIYOR   27.11.2018 KASTAMONU’DA “AYDIN ZEYTİNYAĞINA” YOĞUN İLGİ   21.11.18 AYDIN TİCARET BORSASI “AYDIN ZEYTİNYAĞINI” KASTOMUNU’DA TANITACAK   Bakan Yardımcısı Nebati: “İş dünyası Türkiye’nin önemli yapı taşlarından biridir”   MEVLİD KANDİLİMİZ KUTLU OLSUN   14.11.18 Aydın Ticaret Borsası Tadım Panelistlerine "Zeytinyağı Duyusal Analizinde Kusurlar” Eğitimi   13.11.18 AYDIN TİCARET BORSASI VE SÖKE TİCARET BORSASI LİSANSLI DEPOCULUK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADILAR   12.11.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDA ETKİN İLETİŞİM BECERİLERİ VE ETKİLEYİCİ KONUŞMA İLE BAŞARILI İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ   SAYGI VE ÖZLEMLE...   08.11.18 Reel sektör ve finans sektörü İzmir’de bir araya geldi   07.11.18 AYDIN TİCARET BORSASI TADIM PANELİNE GÜNEY AFRİKA’DAN ZİYARET   05.11.2018 ATB ZEYTİN FESTİVALİNDE ZEYTİNYAĞI TADIMINI ANLATTI   02.11.18 AYDIN KESTANESİ AVRUPA NIN GÖZDESİ OLDU   31.10.2018 ATB YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇONDUR TİCARET BORSALARI KONSEY TOPLANTISINA KATILDI   30.10.2018 Aydın tarımını konuştular: Gündem pamuk fiyatları   CUMHURİYETİMİZİN 95. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN   26.10.18 YÖREX’DE ZİYARETÇİLER AYDIN ZEYTİNYAĞINI TADIYORLAR   25.10.18 AYDIN’IN YÖRESEL DEĞERLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR   23.10.2018 KARDEŞ BORSALARDAN YÖREX’DE ORTAK TANITIM   22.10.18 ATB’de Zeytinyağı Operatörlük Eğitimi Gerçekleştirildi   18.10.18 Bakan Zehra Zümrüt Selçuk a "Aydın İnciri"   18.10.2018 AYDIN TİCARET BORSASINDAN ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMINA DESTEK   16.10.18 AYDIN 7. TARIM FUARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAK İÇİN HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR   11.10.2018 ATB ÜYELERİNE “MARKALAŞMA VE MARKA YARATMA” EĞİTİMİ   10.10.18 AYDIN TİCARET BORSASI ZEYTİN ZEYTİNYAĞI SEKTÖR TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ   08.10.2018 Aydın Ticaret Borsası Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması’na katıldı.   Batman ın Hasankeyf ilçesinde şehit olan askerlerimize Allah tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.   10.10.2018 Zeytin ve Zeytinyağı sektör Toplantısı   11 EKİM 2018 MARKA YARATMA VE MARKALAŞMA EĞİTİMİ   02.10.2018 ATB DEN ZEYTİNYAĞI OPERATÖRLÜK EĞİTİMİ   01.10.2018 ESKİŞEHİR’DE “AYDIN ZEYTİNYAĞINA” YOĞUN İLGİ   27.09.18 AYDIN TİCARET BORSASI “AYDIN ZEYTİNYAĞINI” ESKİŞEHİR’DE TANITACAK   26.09.2018 Aydın’da Sezonun İlk Kestanesi Borsaya Teslim Edildi   25.09.2018 ‘Aydın’ın Dört Efesi’ tanıtıldı   GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN   Bakan Pakdemirli, ATB Yönetim Kurulu Üyesi Günaydınlar Organik İncir İşletmesine ziyarette bulundu   ATB MECLİS BAŞKANI ULUSAL PAMUK KONSEYİ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ   BALO GENEL KURUL YAPILDI   7 EYLÜL AYDIN IN KURTULUŞ GÜNÜ KUTLU OLSUN   Vali Köşger ‘Serbest Bölge” için yer incelemesinde bulundu   02.09.18 ATB PERSONELİNE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ REVİZYON EĞİTİMİ VERİLDİ   30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN   29.08.2018 Kuru incir, ihracatta kayısıyı geçti   28.07.2018 Üretici ve işletmeler adına sevindirici bir adımdır   27.08.18 Eximbank Aydın İrtibat Bürosu Açıldı   27.08.18 Eximbank Aydın irtibat bürosu hizmete başlıyor   27.08.18 Pamuk Yüzleri Güldürecek   17.08.18 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Borsa Personeli ile bayramlaştı   İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ   17.08.18 ATB BAŞKANI ÇONDUR 2018/2019 SEZONU EGE BÖLGESİ KURU İNCİR REKOTESİNİ DEĞERLENDİRDİ   2018/2019 Sezonu Ege Bölgesi Kuru İncir Rekote Çalışması Açıklandı   13.08.18 Ege Bölgesi oda/borsa başkanları TOBB’da buluştu   13.08.2018 Pamukta rekolte iyi   ATB, AYSO, AYTO “Aydın için olası işbirliği imkânlarının ekonomik ve ticari fırsatlara dönüştürülmesi adına ellerinden gelen gayreti sunmaya hazır”   09.08.2018 Aydın’ın Yeni Hükümetten Öncelikli Talebi Çıldır   08.08.18 EFELER BELEDİYE BAŞKANI ÖZAKCAN’DAN ATB’YE ZİYARET   08.08.18 Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur: İncir üreticisi borçlarının ertelenmesini istiyor   07.08.2018 Aydın Milletvekili Mustafa Savaş tan Borsaya Ziyaret   07.08.18 Aydın Ticaret Borsası Buharkent 14. Uluslararası Taze İncir Kültür ve Sanat Festivalinde yerini aldı. Borsanın standında Meclis Üyesi Ali Çevik tarafından ziyaretçiler ağırlandı.   02.08.18 Aydın’da sezonun ilk kuru inciri Borsaya teslim edildi   30.07.18 İSTANBUL’DA “AYDIN ZEYTİNYAĞINA” YOĞUN İLGİ   SAYIN ÜYEMİZ; TÜM SGK MÜDÜRLÜKLERİ 28 TEMMUZ CUMARTESİ VE 29 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ AÇIK OLACAKTIR. 31 TEMMUZ 2018 SALI SGK YAPILANDIRMASINA BAŞVURMAK İÇİN SON GÜNDÜR, FIRSATI KAÇIRMAMANIZ ÖNEMLE DUYURULUR.   25.07.18 AYDIN TİCARET BORSASI “AYDIN ZEYTİNYAĞINI” İSTANBUL’DA TANITACAK   20.07.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET   20.07.18 ATB’DEN ÇILDIR, EXİMBANK İRTİBAT BÜROSU ve FUAR ALANI TALEBİ   18.07.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN İLK TAZE “AYDIN İNCİRİ” VALİ KÖŞGER’E   15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun   13.07.18 Şifa kaynağı incir tezgaha indi   VERGİ DAİRESİ BAŞKANI MÜSEVİTOĞLU; “VERGİNİZİ PEŞİN YATIRIN KARLI ÇIKIN   22.06.18 BİLGİLENDİRME TOPLANTISI   21.06.18 CUMHURİYET BAŞSAVCISI TÜTEN’DEN ATB’YE ZİYARET   19.06.18 ÇONDUR; AB’DE ZEYTİNYAĞI KOTA VE VERGİ ORANLARININ MAKUL OLMASININ GEREKLİĞİNİ İLETTİ   İyi Bayramlar Dileriz   26.05.18 AYDIN TİCARET BORSASI ÜYE TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA “LİDERLİK EĞİTİMİ” GERÇEKLEŞTİRDİ.   26-27.05.18 İleri Düzey Zeytinyağ Tadım Eğitimi   19 Mayıs Atatürk ü Anma ve Gençlik Bayramımız Kutlu Olsun   15.05.18 AYDIN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FEVZİ ÇONDUR TİCARET BORSALARI KONSEYİNDE   26 MAYIS 2018 LİDERLİK EĞİTİMİ   14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Kutlu Olsun   11.05.2018 ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN   11.05.18 KARDEŞ BORSALAR OLIVTECH’TE BİR ARAYA GELDİ   10.05.18 AYDIN TİCARET BORSASINDAN NAZİLLİ TİCARET BORSASINA ZİYARET   10.05.18 TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ AYDIN ŞUBESİ’NDEN ATB’YE ZİYARET   10.05.18 AYDIN TİCARET BORSASI OLIVTECH FUARINDA YERİNİ ALDI   02.05.2018 AYDIN VE SÖKE TİCARET BORSASIN’DAN MÜŞTEREK TOPLANTI   02.05.18 ATB’DEN CUMHURİYET BAŞSAVCISI TÜTEN’E ZİYARET   02.05.18 ATB’DEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİOĞLU’NA ZİYARET   1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN   26.04.18 Kuru İncir Sektör Toplantısı Yapıldı.   27.04.2018 AYDIN TİCARET BORSASI İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı Kutlu Olsun   18.04.18 AYDIN TİCARET BORSASI YENİ MECLİSİNDEN VALİ KÖŞGER’E ZİYARET   17.04.18 Sağlığınız İçin Zeytinyağı Tüketin   MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN   BU İŞ YİNE OLUR İLAVE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ   10.04.18 Aydın Ticaret Borsası Proje Bazlı Teşvik Sistemi Tanıtım Toplantısı na Katıldı   09.04.2018 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET   06.04.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDA GÖREV DAĞILIMLARI GERÇEKLEŞTİ   02.04.18 AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ   Teşekkür   30.03.18 AYDIN TİCARET BORSASI SEÇİMLERİ 1 NİSAN DA GERÇEKLEŞECEK   28.03.2018 Yatırım olmadan zenginlik, istihdam, iş ve aş olmaz   22.03.18 Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun   "18 MART 1915 ÇANAKKALE" KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ   14.03.18 Aydın Vergi Dairesinden Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret   12.03.18 TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU AYDIN TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.   Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen Borsa Çalışanlarının "8 Mart Dünya Kadınlar Gününü" Kutladılar.   8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN   02.03.18 Kadın Girişimciler Ürünlerini Sergiliyor   02.03.18 Şehit düşen askerlerimize Allah tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.   27.02.18 ATB DEN İŞKUR MÜDÜRÜ TERZİ’YE ZİYARET   26.02.18 TARİŞ İNCİR BİRLİĞİ’NDEN AYDIN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET   22.02.18 “Özetle TOBB”   22.02.18 Tunay Çoban, Kamu-Sanayi İşbirliği (Küsi) Kapsamında Aydın Ticaret Borsasını Ziyaret Etti   19.02.18 HEDEFLEDİĞİMİZ BAŞARIYA ULAŞTIK   16.02.18 Sakarrya TB Heyeti 6. Uluslararası Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarını Ziyaret Ettiler   15.02.18 6. Aydın Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.   13.02.18 AYDIN 6. ULUSLARARASI GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 15 ŞUBAT’TA AÇILIYOR   11.02.18 ZEYTİN DALI HAREKÂTI KAPSAMINDA HAYATINI KAYBEDEN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET, ŞEHİTLERİMİZİN KEDERLİ AİLELERİNE, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİZ.   12.02.18 Aydın Ticaret Borsası “Zeytin Dalı Harekatı” Basın Açıklamasında Yerini Aldı   07.02.18 6. ULUSLARARASI AYDIN TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAYA HAZIR   02.02.18 ATB veTARİŞ den Pamuk İçin Ortak Talep   02.02.18 Atb’den Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’a İade-İ Ziyaret   29.01.18 Aydın Ticaret Borsası’ndan Aydın Sanayi Odası’na İade-İ Ziyaret   17.01.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN NAZİLLİ TİCARET ODASI’NA İADE-İ ZİYARET   17.01.18 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN, KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ’NE İADE-İ ZİYARET   16.01.18 Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan’dan Borsaya Ziyaret   10.01.18 Tarım Zirvesi Gerçekleşti.   12.01.18 İzgören den, Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı semineri   11.01.18 AYSER yatırımcılara tanıtıldı   10.01.18 AHMET ŞERİF İZGÖREN “SİZİN DÜKKAN TORUNLARA KALIR MI? SEMİNERİ İLE AYDINLILARLA BULUŞACAK   09.01.2018 TARIM SEKTÖRÜ BU ZİRVEDE   05.01.18 Atb Bilim Sanat Merkezi Müdürü’nden Çondur’a Ziyaret   03.01.18 Aydın Milletvekili Depboylu’dan Çondur’a Hayırlı Olsun Ziyareti   03.01.18 AYDIN 6. TARIM FUARI ZİYARETÇİLERİYE BULUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR   SAĞLIK, HUZUR, BEREKET VE MUTLULUK TEMENNİLERİMİZLE YENİ YILINIZI KUTLARIZ   29.12.2017 Aydın Ticaret Borsası’ndan Kosgeb Müdürü Ceyhan’a İade-İ Ziyaret   29.12.17 SGK Prim Borçları Erteleme   26.12.2017 “İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK”   25.12.17 İSTİHDAM ŞURASI ve İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ   21.12.17 Söke Ticaret Borsası’ndan Aydın Ticaret Borsasına Kıyaslama Ziyareti   21.12.17 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN EFELER BELEDİYE BAŞKANI MESUT ÖZAKCAN’A ZİYARET   21.12.17 AYDIN TİCARET BORSASI’NDAN AYESOB’A İADE-İ ZİYARET   14.12.17 ATB İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreni"ne katıldı   13.12.17 T.C. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İlimize Ziyaretlerde Bulundu   11.12.17 Aydın Ticaret Borsasından Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na Ziyaret   11.12.17 Denizli Ticaret Borsası’ndan Aydın Ticaret Borsasına Kıyaslama Ziyareti   01-03.12.17 AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNİ “ULUSLARARASI SERA, TARIM EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ” FUARIYLA BULUŞTURDU   29.11.17 Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’dan Çondur’a Hayırlı Olsun Ziyareti   Mevlid Kandilimiz Kutlu Olsun   23.11.17 Aydın ile özdeşleşen “ Aydın Kestanesi” nin denetimi Aydın ve İlçelerinde gerçekleştirildi   23.11.17 Germencik Belediye Başkanı Ümmüt Akın dan Çondur a Hayırlı Olsun Ziyareti   Öğretmenler Günü Kutlu Olsun   17.11.17 Aydın Ticaret Borsası ndan Vali Köşger e Ziyaret   16.11.17 Aydın Ticaret Borsası Ve Aydın Sanayi Odasından Ortak Toplantı   15.11.2017 Aydın Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinden Çondur’a Ziyaret   15.11.17 Kosgeb Aydın Müdürü Ceyhan’dan Çondur’a Hayırlı Olsun Ziyareti   09.11.2017 T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Aydın da   Saygı ve Özlemle Anıyoruz   09.11.17 Ayesob’dan Çondur’a Hayırlı Olsun Ziyareti   05.11.17 Aydın Ticaret Borsası 13. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günlerine katıldı   04.11.17 Çondur Bakan Fakıbaba ya Zeytinyağında Tağşiş konusunu İletti.   27.10.17 Cumhuriyetimizin 94. Yıldönümü Kutlu Olsun   18.10.2017 Aydın Ticaret Borsası ndan Hisarcıklıoğlu na Ziyaret   20.10.17 Geçmiş Dönem Bakanı Ali Coşkun’dan Borsaya Nezaket Ziyareti   16.10.17 “SGK teşviklerinden faydalanmaya devam edebilmek için; ertelenen 2016/12. Ay SGK Primini, Eylül 2017 SGK cari Ay primini ve diğer yapılandırma taksitleriyle beraber son ödeme süresi olan 31.10.2017 tarihine kadar ödemeyi unutmayınız”   11.10.17 AYDIN TİCARET BORSASI’NIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI FEVZİ ÇONDUR OLDU   10.10.17 Samsun Borsaya Ziyaret   10.10.17 AYDIN TİCARET BORSASI ULUSLARARASI KESTANE SEMPOZYUMUNDA   04.10.17 Aydın’da sezonun ilk kestanesi borsaya teslim edildi Borsa kestanenin kilosunu 40 TL’den alıp üreticiyi ödüllendirdi   04.10.17 Başımız Sağolsun   25.09.17 Önemli Duyuru   22.09.17 Aydın’da zeytin ve zeytinyağı sektörünün sorunları görüşüldü   21.09.17 Bosnalı Veda Etti   19.09.17 Gaziler Günü Kutlu Olsun   13.09.17 KARDEŞ BORSALARDAN YÖREX DE ORTAK TANITIM   08.09.17 Kardeş Borsalardan Yörex de Ortak Tanıtım   07.09.17 KURU İNCİR SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI   7 EYLÜL AYDIN IN KURTULUŞ GÜNÜ KUTLU OLSUN   İYİ BAYRAMLAR   30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun   23.08.17 Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması Projesi Kapanış Toplantısı   22.08.17Aydın Ticaret Borsası Muğla Ticaret Borsası Yeniz Hizmet Binası Açılış Törenine Katıldı.   23.08.17 Kuru İncir Rekolte Tahmini Açıklandı   17.08.17 17.08.1999 Gölcük Depremine Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımızı Rahmetle Anıyoruz.   16.08.17 Aydın Ticaret Borsası yılın ilk kuru incirini kilosu 70 TL den aldı   31.07.17 “Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” Kapsamında Tadım Ve Tanıtım Faaliyetlerinin Sonuncusu Mardin Avm’de” Gerçekleşti   27.07.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Mardin de Tanıtacak   BASINIMIZIN DEĞERLİ TEMSİLCİLERİNİN "24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINI" KUTLARIZ   17.07.17 “VAN” DAHA FAZLA ZEYTİNYAĞI TÜKETECEK   13.07.17 “AYDIN TİCARET BORSASI ZEYTİNYAĞINI VAN’DA TANITACAK”   13.07.17 15 TEMMUZ’U ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ “GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”   11.07.17 Demokrasimize, vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize teşekkür ederiz. Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.   10.07.17 Aydın Ticaret Borsası Vali Köşger’a Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi   10.07.17 Sağlık İçin Zeytinyağı Tüketin   07.07.17 Aydın Ticaret Borsası ADÜSEM işbirliğinde Zeytinyağı Tadım Eğitimi Başlıyor   06.07.17 Aydın Ticaret Borsası’ndan Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na Ziyaret   06.07.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağı Tanıtım Çalışmalarına Devam Ediyor   06.07.17 Başımız Sağolsun   İYİ BAYRAMLAR !   22.06.2017 Aydın Ticaret Borsası Üyelerini İftarda Ağırladı   "Kadir Gecemiz" Kutlu Olsun   16.06.17 Babalar Gününüz Kutlu Olsun   16.06.17 Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’ndan Borsa’ya Yapılandırma Ziyareti   11.06.17 Başımız Sağolsun   09.06.17 Aydın Ticaret Borsası Üyelerinin Sorunu Çözüldü Bugünden İtibaren Başlıyor   01.06.17 Şırnak ta Helikopter Kazası Sonucu Şehit Olan Askerlerimize, Allah tan Rahmet, Ailelerine ve Milletimize Başsağlığı Dileriz   30.05.17 Aydın Ticaret Borsasının Üye Ve Personeline Etkin İletişim Eğitimi Gerçekleşti   25.05.17 Aydın TB TOBB 73. Genel Kuruluna Katıldı   19 Mayıs Atatürk ü Anma ve Gençlik Bayramımız Kutlu Olsun   Tüm Annelerimizin "Anneler Gününü" Kutlarız   12.05.17 Vergi Yapılandırmanızın 2017 Ocak Ayından Mayıs Ayına Ertelenen 2. Taksitini Ödemeyi Unutmayın, Yapılandırmanız Bozulmasın. Son gün 31 Mayıs 2017   “Etkin İletişim Becerileri Ve Etkileyici Konuşma İle Başarılı İletişim” Eğitimi   Berat Kandilimiz Kutlu Olsun   05.05.17 Geleceğini Yazacak Aydınlı Kadınları Arıyoruz   03.05.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması Projesi Kapsamında “Kobi Destekleri” Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti   02.05.2017 Aydın Kestanesi Zirvede   01.05.2017 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun   26.04.17 Aydın Ticaret Borsası Olıvtech Fuarında Yerini Aldı   24.04.17 Aydın Ticaret Borsası Kocaeli ni Zeytinyağı ile Buluşturdu.   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı Kutlu Olsun   21.04.17 Kobi Destekleri Bilgilendirme Toplantısı   Duyuru   20.04.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Kocaeli de Tanıtacak   17.04.17 2016 Aydın Ticaret Borsası Faaliyet Raporu   10.04.17 Yargıtay ile TOBB Arasında İşbirliği Protokolü   Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun   27.03.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması Projesi Eğitim Programları Kapsamında “Zeytin Hasadı, Zeytinyağı Üretimi, Zeytinyağı Tadımı Ve Zeytinyağının İnsan Sağlığına Yararları” Eğitimi Gerçekleşti   23.03.17 Başsağlığı   22.03.17 Aydın Kestanesi ve Aydın İnciri Bakan Özlü ye İkram Edildi   21.03.17 Aydın Ticaret Borsası Bakan Zeybekçi ye Taleplerini İletti. Müjdeleri Aldı   Kahraman Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Anıyoruz   14.03.17 Aydın Ticaret Borsası Ortağı Olduğu M.I.N.D. Projesi (Pazarlama, Uluslararasılaştırma ve Geliştirme Projesi) 5. Toplantısına Katıldı   09.03.17 Aydın ve Söke Borsaları Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldi   Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Gününü”kutlarız   07.03.17 2017 Yılı KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği Programı Kredi Kullanım Süreci   06.03.17 Türkiye’de İlk Defa Oluşturulacak Zeytinyağı’nda Degüstatör Eğitmen Kadrosu Eğitimlerini Tamamladı   28.02.17 Aydın Vergi Dairesinden Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret   28.02.17 “Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağı Tüketimini Arttırma konusunda Israrla Çalışmalarına Devam Ediyor”   24.02.17 Aydın Ticaret Borsası Üyelerine En İyi Hizmeti Vermeye Devam Ediyor   23.02.17 Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimi   23.02.17 Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Zonguldak ta Tanıtacak   21.02.17 Bosnalı 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarını Değerlendirdi   20.02.2017 Aydınlı ihracatçılar Türk Eximbank Kredileri Bilgilendirme Toplantısında buluştu   16.02.17 Aydın Tarım Fuarı kapılarını 5. kez ziyaretçilere açtı   14.02.17 5. AYDIN TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAYA HAZIR   06.02.17 Fuar için geri sayım başladı   03.02.17 “Zeytin Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması” Projesi Kapsamında “Marka Yaratma Ve Markalaşma ” Eğitimi Gerçekleşti   31.01.2017 “Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yeni Yönetiminden Borsa’ya Ziyaret”   25.01.2017 Ur-Ge Projesi Kapsamında Stratejik Planlama ve Stratejik Yönetim Eğitimi Gerçekleşti   19.01.2017 Aydın Ticaret Borsası Ve Aydın Sanayi Odası’ndan Aydın Pamuk Tariş’e Ziyaret Gerçekleştirildi   11.01.17 Aydın Ticaret Borsası “Ziraat Fakültesi Sektör İle Buluşuyor” Etkinliğinde Yerini Aldı   10.01.17 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun   09.01.2017 Aydın 5. Tarım Fuarı Kapılarını Açmak İçin Gün Sayıyor   06.01.17 Tarım Fuarı Ekonomiye Can Suyu Olacak   05.01.17 Terörü Lanetliyoruz   30.12.2016   30.12.16 Aydın Ticaret Borsası Üyelerine Dil Eğitiminde İndirim   27.12.16 Aydın Ticaret Borsası Malatyalıları Zeytinyağı İle Buluşturdu   22.12.12 “Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Malatya’da Tanıtacak”   20.12.16 İŞKUR Bilgilendirme Toplantısı   20.12.16 Zeytin Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması Projesi kapsamında "Dış Ticaret Eğitimi" gerçekleşti.   19.12.16 Ege Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları TOBB’da Yapılan Bölge Toplantısında Buluştu.   15.12.2016 Aydın Ticaret Borsası Laboratuvarından Uluslararası Başarı   14.12.16 Aydın Ticaret Borsası Üyelerine Nefes Kredisi   06.12.16 Aydın - Castellon Arasında Yeni Ticaret Ağları Oluşturulacak   05.12.2016 “Aydın Ticaret Borsası Orduluları Zeytinyağı ile Buluşturdu”   02.12.16“Zeytin Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması” Projesi kapsamında Satış ve Pazarlama eğitimi gerçekleşti   Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Ordu da Tanıtacak   Aydın Ticaret Borsası Ortağı Olduğu M.I.N.D. Projesi (Pazarlama, Uluslararasılaştırma ve Geliştirme Projesi) 4. Toplantısına Katıldı   AYDIN TİCARET BORSASI “1.DÜNYA ZEYTİN GÜNÜNDE” ZEYTİNYAĞI TADIMI YAPTIRDI TÜRK TARİH PROFESÖRÜ İLBER OLTAYLI ZEYTİNYAĞININ TADINA BAKTI   "26 Kasım Dünya Zeytin Günü" Kutlu Olsun   Öğretmenler Günü Kutlu Olsun   Aydın Ticaret Borsası ndan Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ a Ziyaret   Aydın Ticaret Borsası ndan Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ a Ziyaret   Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Sivaslılara Tanıtacak   Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’ndan Atb’ye Ziyaret   ATB ORTAĞI OLDUĞU MIND PROJESİ   TOBB ve TOBB a bağlı Oda/Borsalar Ortak Basın Açıklaması   Aydın Ticaret Borsası Zeytinyağını Sivaslılarla Buluşturdu

Üye Giriş Paneli


  Şifremi Unuttum

Personel & Yönetici Girişi


  Şifremi Unuttum

Etkinlik Takvimi

Ağustos Eylül 2019
Pzt. Sa. Çar. Per. Cu. Cmt. Pz.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13