22 Temmuz 2024 Pazartesi
Borsamız Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ülgen ve Abdülkadir Yıldız Meclis Üyesi Ahmet Şenel, Rıza Uyar ve Erkan aslan Samsun da gerçekleşen Uluslararası Kestane Sempozyumu Kapsamında Samsun Ticaret Borsası nezaket ziyaretinde bulunarak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Borsa Heyetini Samsun Ticaret Borsası Meclis Başkan Yrd. Mehmet Gürsoy, Meclis Üyesi Mustafa Mercan ve Fatih Güneri karşıladı.